Celalettin Salih DostBioenerji Uzmanı

celalettin salih dost
Celalettin Salih Dost Kimdir?

Celalettin Salih Dost aslen Trabzonlu olup Samsunda doğmuştur.Lisans Eğitimini Biyoloji bölümünde tamamladıktan sonra dünyanın en etkili ve en güçlü tekniklerinden olan Kozmik enerji diğer adıyla Bioenerji alanına yönelmiştir.

Danışanlarına yaptığı Bioenerji seanslarında bireylerin hayatlarında olumsuzluk yaratan negatif enerjieri yok etmeyi esas almaktadır.

Bu teknikteki asıl amaç yok edilen negatif enerjinin yerini pozitif enerjiyle tamamlayabilmektedir.

Uzmanımız Bioenerji çalışmalarının yanı sıra Spiritüel danışmanlık alanında da başarılı çalışmalar sunmaktadır.

Spiritüel koç olarak danışanlarının bedensel, ruhsal, duygusal ve zihinsel olarak denge kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Ayrıca danışanlarına kendilerine inanmaları, hayatlarının kontrolünü ele almaları,yaşam amaçlarını anlamaları ve yönetebilmeleri için rehberlik etmektedir.Bu seanslarda ortak amaç danışanların iş,okul,aile,özel ve sosyal hayatlarında karşılaştıkları sorunların auralarına verdiği olumsuz etkileri yok etmektir.

Danışmanımız Bireysel Enerji Uyumlamasıyla bedenin dışında bulunan aura katmanındaki yıpranmaları tedavi etmekle beraber bedenin enerji akışını yöneten çakraların dengelenmesini de kontrol etmektedir.

Böylece kişilerin hayatlarının her alanında pozitif bir değişim ve dönüşüm yaşamlarına yardımcı olmaktadır.

Celalettin Salih Dost'tan Randevu Alın!
Ağustos 2019
PtsSalÇarPerCumCtsPaz
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Sorularınız mı Var?

2 yorum

  • Soner

    Celalettin Bey ile mükemmel bir terapi süreci geçirdik. Kendisine çok teşekkür ederim.

  • Kübra B.

    2 yıl önce eşimle boşanma aşamasındaydık. Celalettin hocayı internet üzerinden bularak gitmiştim. İnanarak gitmediğim halde aldığım danışmanlık sayesinde evliliğimi kurtuldu. İşinin ehli bir hoca. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

WHATSAPP İLETİŞİM