İstanbul Bioenerji Uzmanı

Rüya gibi bir şehrin koşuşturmalı hayatını yaşamamak pek mümkün olmuyor maalesef. İstanbul bioenerji uzmanı ile bu hayat koşuşturmasında bir nefes alarak hem daha hazır hale gelmek için hem de daha verimli, mutlu bireyler olmak artık ilerleyen zamanlarla mümkün hale gelmekte. İnsan sağlığını iyileştirmek için kullanılan frekans gücü yüksek enerjidir. İngilizce kökenli bio ismini taşıyan kelime hayat anlamındadır. Hayat enerjisi en yüksek frekanslı enerjidir.

Doğuştan itibaren insana bu enerji hediyedir. Yani doğuştan itibaren insanın ihtiyacı olan her şeyin kaynağı belki de ta kendisinin içinde taşımakta. İnsanlık geçen her zamanda kendi mucizelerini gerçekleşirmiştir. Uzmanların dokunmadan yaptığı bu şifa yöntemi şimdi olduğu gibi gelecek nesiller içinde vazgeçilmez konuma geliyor. Giderek yoğun iliği gören bu yöntem,  İstanbul’da uzmanlar tarafından yapılıyor.

İstanbul Bioenerji Merkezlerinde Uygulama Nasıldır?

Bioenerjistler tarafından dokunmadan yapılan bu yöntem rahmani ve sufi tekniklerle yapılmaktadır.

Rahmani Teknik: Bioenerjist tarafından dokunulmaksızın çakraları kontrol etmesiyle yapılır. Kapalı çakraların açılmasıyla yaşam enerjisi arasında bir frekans sağlanarak uygulana tekniktir.

Sufi Teknik: Çokça tercih edilmeyen bir yöntemdir. Nedeni ise varlıklardan yararlanarak şifa tedavisi sağlanmasıdır. Bu yöntem yapılırken her hangi bir varlık kişiye bulaşırsa geri dönüşü olmaya bilir. Bundan dolayı kesinlik alanında uzman kişilerce yapılmalıdır.

Kuantum fiziğiyle açıklanan bu frekans enerjisi,  bedendeki çakra ve aura temizliğini sağlar. Daha sonra avuç içleriyle bedene enerji akımı yapılır. Bu enerji bedenin her yerinde dolaşarak koruma sağlıyor. Bu da insan bedenindeki mucizeyi gerçekleştirmek demektir. Bilimsel sonuç veren bu teknikler daha çok talep görmektedir.

Bioenerjinin Kullanım Alanları ve Faydaları Nelerdir.

İstanbul’da yapılan bu zeki enerji türünün faydaları çeşitlilik göstermektedir. Uyku bozukluğu, panik atak, içe kapanıklık, kadın hastalıkları, psikolojik sorunlar, migren gibi birçok alanda hastalığın tedavi sürecini üstlenir. İstanbul’da gelişip büyüyen bu tedavi yöntemi yaygınlık kazanmıştır.

  • Çakraları temizleyerek insan hayatına yeniden doğmuş hissi verir.
  • Adet düzensizliği, uyku, hazımsızlık, kanser gibi birçok hastalığın tedavisin gerçekleştirir.
  • İç huzuru sağlayarak daha yaşanılası bir hayat sunar.
size nasıl yardımcı olabiliriz?